Originální zábradlí

Každé schodiště by mělo mít také zábradlí, které bude fungovat jako podpěrný bod a také zabezpečovat proti pádu. Pokud zábradlí nemáte a přemýšlíte o jeho realizaci, tak se dobře rozmyslete, jaké zvolíte. Zábradlí by totiž mělo dokonale zapadnout do interiéru Vašeho domu a mělo by kompletně zapadnout k ostatnímu nábytku. Zábradlí a schodiště by proto měli mít materiál podobný, jako máte v dané místnosti, či venku.

Mezi základní druhy zábradlí patří zábradlí skleněné, kované, či dřevěná a kombinované. Všechny tyto zábradlí jsou originální a plní funkci bezpečnosti i estetickou.

Zábradlí (2)

Zábradlí skleněné je velice oblíbené v poslední době. Dokonale se hodí do kanceláří, obchodních domů, či k velké terase a balkónu. Díky průzračnosti skla je přes ně nádherně vidět a působí novodobým stylem. Skleněné zábradlí se dá dobře kombinovat se dřevem, či s kovem. Nevýhodou jsou šmouhy, které se tvoří po doteku skla. Tento fakt se dá předejít mléčným sklem, přijdete však o průhlednost.

Kované zábradlí je jedno z nejhezčích, které se vyrábí. Sice nepůsobí novodobým stylem, ale jejich vzhled je originální a precizní práce. Hotový výrobek Vám tak bude připomínat spíše limitovanou edici, který je dělaný na zakázku do posledního detailu. Může být jak vnitřní, tak venkovní.

Zábradlí

Kombinované zábradlí je velice oblíbená možnost. Díky sladění více materiálu dochází k vytvoření dokonalého vzhledu, který do sebe zapadá. Velice oblíbená kombinace je sklo a dřevo, nebo železo a sklo. Vždy však záleží na tom, na jaké místo chcete zábradlí umístit a zda bude na zábradlí pršet, či bude vevnitř.

Pokud tedy sháníte kvalitní zábradlí, které Vám vydrží dlouhé desítky let, tak se obraťte na firmu fa-Havlíček. Tato firma se mnoho let specializuje na zábradlí a schodiště, které dělá na zakázku. Tudíž pokud budete chtít zábradlí, nebo schody tak zaručeně od této osvědčené firmy.