Půjčovna dodávek Praha vás zve na výlet za nejkrásnějšími výhledy do krajiny

Půjčovny dodávek dobře prosperují vzhledem k tomu, že stoupá zájem nejen o převážení zboží a nákladu při nákupech nebo stěhování, ale také pro účely cestování a pobyty v přírodě. Pandemie Covidu do jisté míry také ovlivňuje rozhodování, zda vycestovat do zahraničí, anebo se věnovat více naší rodné zemi. Říká se, že kdo má za humny nějaký hrad nebo zámek, zpravidla navštěvuje hrady a zámky vzdálené a ty v jeho blízkosti mu nepřipadají atraktivní, neměli bychom však dopustit, aby to samé platilo o celé naší zemi. Je tu celá řada překrásných přírodních scenérií i památkových objektů, tak snad Covid-19 přispěje i více k tomu, že jim alespoň tentokrát dáme přednost.

výhled na Lipno

Za dalekými výhledy to není daleko

Že jsme rozhlednovou velmocí, je známo mnohým z nás, ovšem spolu s rozhlednami máme i mnoho zajímavých přírodních vyhlídek, z nichž mnohé se nachází na významných památných místech, anebo dokonce v tzv. energetických tunelech, kde je možné nabíjet se energií mnohem více, než ve volné přírodě, a samozřejmě také více, než v městských parcích. Pokud máte zájem zorganizovat akci s přáteli nebo v rámci několika rodin se společnými zájmy a pronajmout si za tímto účelem vůz z půjčovny dodávek Praha https://www.pujcovna-praha9.cz/, můžete se nabít energií a posílit vlastní imunitu tam, kam se příliš turisté nehrnou, ale kde to opravdu stojí za to:

Blanský les

Luž – je to nejvyšší hora Lužických hor, ale není příliš navštěvovaná i přesto, že máte odtud Lužické hory jako na dlani. Naleznete tu božský klid, doporučujeme ubytování v některé z horských chalup, v létě je tu opravdu krásně.

Budeč – o Budči nedaleko Zákolan ve Středočeském kraji se říká, že je to minimálně stejně silný energetický „zářič“ podobně jako památná hora Říp. Výlet můžete spojit s prohlídkou hradu Okoř a Kovárského údolí podél Zákolanského potoka. Je to jedno z nejzajímavějších míst v okolí Prahy.

Jelení vrchy u Nové Pece na Šumavě – můžete se sem vypravit od jara do podzimu a vždy vás tu ohromí neuvěřitelně krásný výhled na šumavské hvozdy, jako v pohádce. Je to jedno z nejsilnějších energetických míst v celém jihočeském regionu.

Kleť – tady už jistě potkáte více turistů, přesto vám tento kout přírody můžeme doporučit. Dodávku zaparkujte pod lanovkou za obcí Krásetín, vystoupejte vzhůru na vrchol po svých nebo lanovkou a užijte si pohled na Blanský les, na který nezapomenete do konce svého života.