Joyetech Ego Aio – kvalita za nízkou cenu


Každý den je na trh uváděno několik nových přístrojů na vapování. Firmy se stále snaží přicházet s novými funkcemi a změnami v nastavení a podobně. Někdy ale zapomínají, že pro hodně vaperů jsou nejdůležitější jedna vlastnost. A to je jednoduchost. Jedná se totiž o elektronickou cigaretu, ne počítač nebo nějaký stroj výpočetní techniky. Vapovat chcete s jednoduchostí, a ne o tom sáhodlouze přemýšlet. Je totiž pravda, že i když je spousta vaperů, kteří milují hrát si s nastavením výkonu, teploty, motat si spirálky a podobně, tak hodně z nich tohle také vůbec nezajímá. Chtějí prostě mít svůj jednoduchý vape, který jim umožní bez obtíží vapovat, kdykoliv budou chtít.

vapování

A právě na tohle je skvělá elektronická cigareta Joyetech Ego Aio https://www.e-cigo.cz/elektronicke-cigarety-joyetech-2/. Aio v názvu je zkratka pro označení „all in one“. To znamená, že v této sadě cigarety dostanete vlastně vše, co je potřeba k vapování. Kromě liquidu. Jaké jsou výhody této elektronické cigarety? Především její cena. Cena se pohybuje kolem pár set korun, a je to jedna z nejlepších elektronických cigaret, pokud vezmete do úvahy poměr cena/výkon. Joyetech je určen pro vapování systémem MTL. Tedy pusa-plíce. Potah je poměrně vzdušný, ale rozhodně příjemný.

vapování

Produkce páry je více než dostatečná, na takto malé zařízení dokonce velmi obdivuhodná. Baterii má v sobě zabudovanou o kapacitě 1500 mAh. Jestli je to dostačující záleží samozřejmě na tom, jak náruživý vaper jste. Pokud silný, budete určitě muset alespoň jednou denně dobíjet. Pro občasného vapera vydrží cigareta nabitá klidně i tři dny. Elektronická cigareta je dostupná v několika barevných provedeních. Je malá, lehká a pohodlně se vám vejde i třeba do kapsy. Pokud třeba začínáte s vapováním a rozhlížíte se po své první volbě, Joyetech Ego Aio by moha být ta pravá volba.