Praktické řešení do každého bytu

Máte neskutečně malý byt, ve kterém sami o sebe anebo o svého partnera neustále zakopáváte? A co teprve v případě, kdy vás mají navštívit přátelé? Najednou musíte vyřešit nejen to, jak se do vašeho bytu ve větším počtu vejít, ale také to, kam je uložit ke spánku!
proutěný stolek.jpg

Většina lidí bydlí v malých bytech, i když je v reklamním katalogu s nábytkem nikdy nenajdete

Nicméně nebuďte smutní, rozhodně v tom nejste sami. Podobné komplikace řeší dnes a denně celá řada lidí, většina z nás totiž bydlí v malém bytě. Ty velké jsou drahé a není jich mnoho, jen málo kdo si může život ve velkém, prostorném bytě dovolit. Zapomeňte proto na obrázky z katalogů s nekonečně velkými pohovkami, na které se v klidu poskládá celá široká rodina třeba i o Vánocích. Mnohem častější obrázek z domácností je ten, kdy se řada lidí tísní v malém obývacím pokoji na všech židlích, které se v bytě nacházejí. Je tedy vlastně otázkou, proč tvůrci katalogů a různých reklam do nekonečna zobrazují nekonečně velké interiéry, když většina zákazníků řeší úplně opačný problém. V kurzu jsou tak pohovky, které se všude dobře vejdou a mají ještě několik výhod navíc. Vždyť není umění vybrat si velký nábytek, umění je zvolit takový nábytek, které se hravě vejde do malého bytu a poslouží nám na mnoho různých způsobů.
pokoj motorkáře.jpg
Třeba jako sedačka, skládací postel a úložný prostor k tomu. A právě přesně taková je rozkládací pohovka pro každodenní spaní. Ať už máte jakkoli velký či spíše malý byt, tak její koupě nebudete nikdy litovat, na to si můžete klidně vsadit. Hravě tak vyřešíte otázku, kam na noc uložit nečekanou návštěvu, která se zdržela až do rána. A pokud je váš byt náhodou tak malý, že si musíte vybírat mezi pohovkou anebo postelí, tak si jednoznačně zvolte rozkládací pohovku pro každodenní spaní, která může fungovat oběma způsoby podle toho, co se vám zrovna bude víc hodit.