Vnímejte lépe vaše těla, jsou božská


Když se někteří muži odhodlají k zoufalému kroku zjistit, kde koupit Viagru erectmax.cz, poukazuje to na jejich vnitřní nastavení a duchovní kvality. Většina z nich nebude mít pravděpodobně povědomí o tom, že existují i jiné způsoby léčby problémů s erekcí, než je laboratorně extrahovaný preparát Sildenafil s mnoha vedlejšími účinky. K užívání Viagry by se měl navíc vyjadřovat lékař, a pokud jeho rady ignorujete, můžete skončit i v krematoriu.

nevěsta a ženich

Těmi jinými cestami – odlišnými metodami léčby máme na mysli hledání příčiny vašich obtíží, a tou bývá zpravidla životní styl plný stresu, hněvu, vyčerpání, nedostatku odpočinku a spánku a zcela nevhodná strava. Jakmile začnete cíleně odstraňovat stres z vaší životní pásky, budete si vypomáhat adaptogeny, například Macou peruánskou k dosažení ztracené hormonální rovnováhy, a vyměníte bílé rohlíky se salámem a půllitr piva za ovocné smoothie, luštěninovou pomazánku a celozrnný dalamánek s rajčatovým salátem, zjistíte, co že jste to vlastně dosud žili za život, a jak je možné, že vaše tělo vás stále ještě drželo nad vodou. A nastane chvíle, kdy si uvědomíte, že vašemu organismu lépe nasloucháte, a že také lépe vnímáte jeho erotogenní zóny.

milenci na ulici

Erotika a sex jsou založené na lásce a harmonii ve spojení s přijímáním dokonalosti lidských těl. Zamyslete se nad tím, jak úžasné je, že můžete dýchat i ve spánku, aniž byste dech vědomě řídili, a že vám bije srdce i bez vaší vědomé vůle. Sledujte zároveň všechna tělesná zakřivení, která vynikají zejména na ženském těle. Na okamžik se zastavte a prohlížejte si svou partnerku zcela nahou před zrcadlem nebo na lůžku a buďte vděční za to, že se můžete dotýkat jejích boků, hladit ji ve vlasech a stimulovat jí i jiné erotogenní body, například třísla, podkolenní jamky, pupík a paty na chodidlech. Zároveň si však uvědomte, že ten překrásný fyzický korpus vaší ženy je jen chrám pro nesmrtelnou bytost, která vás bezpodmínečně miluje.