Jsou věci, které o vztahu se svým partnerem nemůžete veřejně rozhlašovat

Snad nejhorší je to, že se lidé až příliš často svěřují s intimnosti. Může se ale jednat i o věci, které nemusí nikdo jiný vědět. Důvodem konce vztahu mezi partnery může být i to, že o svém vztahu mluvili příliš často a příliš otevřeně, takže na to doplatili. Jsou informace, které by měly být určeny pouze pro nejlepší kamarádku, nebo pro někoho, komu skutečně věříte. Rozhodně ale ne pro veřejnost.
slunce v srdci
Svým přátelům prostě nemusíte sdělovat každou hádku. Opravdu to není třeba. Pokud se jedná například o hádky v partnerství, ani tohle rozhodně není výjimkou. Většina párů má mezi sebou neshody, které řeší postupně. To, že se pohádáte kvůli hlouposti, se občas stane. Může se ale jednat i o velkou hádku, která vaši drahou polovičku donutí spát na gauči. Hádky prostě nejsou téma, které jsou určeny k debatě pro celou partu. Kromě toho, že to vašemu partnerovi může ublížit, se prostě pomlouvat nemá. Tímto byste si nemuseli o sobě vytvořit zrovna nejhezčí obraz.
Jestliže navíc váš partner trpí nějakou nemocí, která je lechtivá nebo intimní, také byste o ni neměli mluvit před větší skupinou lidí. Hlavně ne ve chvíli, kdy o tom váš partner nechce mluvit ani s vámi a to ani s blízkými . Tohle je něco, co se drží pouze mezi partnery.
Pokud navíc máte nějakou aférku, také je to něco, o čem byste rozhodně nikdy mluvit neměla. Neměla byste ani veřejně mluvit o aférce vašeho partnera, pokud zvažujete, že se k němu vrátíte. U přátel se totiž setkáte s nepochopením.
láska v trávě
Je pravda, že spousta lidí mluví se svými přáteli o sexu. Ne všechny aspekty jsou ale vhodné sdělovat a ještě navíc veřejně. Hlavně tehdy, pokud věci nejsou úplně obvyklé nebo má vaše drahá polovička zvláštní úchylky. Takové věci je lepší nechat opět mezi partnery nebo maximálně sdělit nejlepší kamarádce.