Jsou věci, které o vztahu se svým partnerem nemůžete veřejně rozhlašovat

Snad nejhorší je to, že se lidé až příliš často svěřují s intimnosti. Může se ale jednat i o věci, které nemusí nikdo jiný vědět. Důvodem konce vztahu mezi partnery může být i to, že o svém vztahu mluvili příliš často a příliš otevřeně, takže na to doplatili. Jsou informace, které by měly být určeny pouze pro nejlepší kamarádku, nebo pro někoho, komu skutečně věříte. Rozhodně ale ne pro veřejnost.
slunce v srdci
Svým přátelům prostě nemusíte sdělovat každou hádku. Opravdu to není třeba. Pokud se jedná například o hádky v partnerství, ani tohle rozhodně není výjimkou. Většina párů má mezi sebou neshody, které řeší postupně. To, že se pohádáte kvůli hlouposti, se občas stane. Může se ale jednat i o velkou hádku, která vaši drahou polovičku donutí spát na gauči. Hádky prostě nejsou téma, které jsou určeny k debatě pro celou partu. Kromě toho, že to vašemu partnerovi může ublížit, se prostě pomlouvat nemá. Tímto byste si nemuseli o sobě vytvořit zrovna nejhezčí obraz.
Jestliže navíc váš partner trpí nějakou nemocí, která je lechtivá nebo intimní, také byste o ni neměli mluvit před větší skupinou lidí. Hlavně ne ve chvíli, kdy o tom váš partner nechce mluvit ani s vámi a to ani s blízkými . Tohle je něco, co se drží pouze mezi partnery.
Pokud navíc máte nějakou aférku, také je to něco, o čem byste rozhodně nikdy mluvit neměla. Neměla byste ani veřejně mluvit o aférce vašeho partnera, pokud zvažujete, že se k němu vrátíte. U přátel se totiž setkáte s nepochopením.
láska v trávě
Je pravda, že spousta lidí mluví se svými přáteli o sexu. Ne všechny aspekty jsou ale vhodné sdělovat a ještě navíc veřejně. Hlavně tehdy, pokud věci nejsou úplně obvyklé nebo má vaše drahá polovička zvláštní úchylky. Takové věci je lepší nechat opět mezi partnery nebo maximálně sdělit nejlepší kamarádce.

4.6/5 - (5 votes)