Nebankovní hypotéky hýbou celým světem

Možná vás to překvapí, ale není se co divit, protože právě americká hypotéka bez registru je velice výhodný finanční produkt, který si v dnešní době chce sjednat každý.

kalkulace

Základní typické vlastnosti, aneb o čem vlastně mluvíme
Jedná se o hypotéky čili ručíte nemovitostí. To je samozřejmě základní pravidlo, které platí u všech těchto případů. Za nemovitosti získáte až 70% z její odhadní ceny. Odhad se provádí odborným znalcem a posuzuje se přitom spousta dalších vlastností, takže se nemusíte obávat, že byste snad v této oblasti byli poškozeni. Získáte přesně tolik, kolik je odborný odhad čili 70% z odhadu nemovitosti.

Úvěr si mohou sjednat všichni podnikatelé

Tento typ úvěru je vhodný pro podnikatele a subjekty, které mají založené podnikání čili firmy nebo i pro lidi samostatně výdělečně činné. Získané peníze opět vložíte do svého podnikání, a to tím způsobem, že s nimi pokryjete potřebné výdaje. Zaplatit můžete jakékoliv potřeby ve firmě, nákup majetku, ale můžete s penězi také splatit dluhy, vymanit se z exekucí či spoustu dalšího.

Prvním typem úvěru je smlouva bez registrů. Doba splatnosti může být až na třicet let a v tomto případě se neprojíždí registry dlužníků. Druhý typ smlouvy je nazývám jako: bez doložení příjmů čili to znamená, že nemusíte dokládat daňové přiznání.

Schválení do 24 hodin

Toužíte po rychlém vyřízení? Chcete mít peníze co nejdříve? Nebo je potřebujete co nejrychleji, protože musíte do určité doby zaplatit své dluhy? Stojíte na hranici propasti a rychlost je pro vás nyní životně důležitá? V tom případě se není čeho obávat. Při expresním vyřízení můžete mít peníze i do 24 hodin.

banka

  • Zajistíme nízkou splátku jako v bance.
  • Garantujeme nízké úroky.
  • Dlouhou dobu splatnosti až 30 let.
  • Pevná úroková sazba již od 4% p.a. pro klienty bez záznamu nebo s drobným záznamem nebo 7% p.a. pro všechny ostatní klienty se záznamem.