Několik žhavých tipů, jak potěšit vašeho partnera v ložnici

Víte, že muži milují, když se jim partnerka sama aktivně věnuje a zajímá se o jejich potěšení a rozkoš? Erotika a sexualita se totiž neopírá výhradně o zasouvání penisu do vagíny a jejím cílem není pouhé plození potomstva, ve hře je zejména radost ze vzájemného sdílení, z lásky a potěšení z blízkosti druhé osoby, je to zkrátka přirozený akt předávání informací neverbálním způsobem, čistě energeticky.

nahá dívka

Sex lze prožívat i pouhými doteky, mazlením a aktivitou, jako je orální sex anebo dosažení vyvrcholení pomocí dlaní či plosek chodidel. Pro muže jsou tyto techniky naopak více vzrušující zejména ze dvou důvodů: Za prvé nemusí vynakládat velkou fyzickou námahu, jak je tomu u mnoha poloh klasického sexu. Za druhé se mohou plně soustředit na partnerku, vnímat její krásu, něžnosti, hebkost dlaní, její jedinečnou vůni, zkrátka vše, co nabízí.

partnerka v ložnici

Partnerka by také měla vědět, co muže potěší nejvíc. Může vám tomu přispět třeba i 5 žhavých tipů Mataharisalon.cz, jak jej naladit na příjemné prožitky a připravit na orgasmický gejzír. Mimo jiné si ale všímejte následujících „drobností“:

Vyhýbejte se nevhodným pokrmům – některá jídla nejsou příliš vhodná do „partnerské ložnice“. Je to např. syrová cibule, topinky s česnekem, silná káva, ale i příliš mnoho sladkostí, pečiva z bílé mouky a rafinovaného bílého cukru – moučnatá a nadměrně sladká jídla vytváří nepříjemný kyselý pach z úst. Nepřehánějte to ani s červeným masem, nejlépe jsou na tom vegetariáni (vegetariánky), neboť rostlinná strava podporuje přirozenou vůni ženského potu.

Muži mají rádi přirozenou vůni – lidé mají v genech zakódované informace o vhodnosti partnerů pro plození dětí z hlediska genetické http://www.mamo.cz/index.php%3Fpg%3Dpro-verejnost–geneticka-zatez výbavy a využívají k tomu převážně čich. Jestliže nám partner jemně voní svým potem (samozřejmě s ohledem na hygienu), je pro nás geneticky přitažlivý. A právě u vegetariánů se projeví přirozená vůně pokožky nejlépe.

Odložte cigaretu, nepijte alkohol – cigarety a alkohol jsou zabijáci erotiky a vzájemných vztahů. Jestliže si chcete udržet určitou pozitivní úroveň a být milováni s rozkoší, zbavte se jednou provždy těchto zlozvyků.