To potřebujete!

Je několik situací, kdy budete litovat, pokud na vašem autě není tažné zařízení.

Rekonstrukce vašeho domu.

Koupili jste si rodinný domek nebo chalupu? Kdykoliv budete potřebovat něco zbourat a odvézt do sběrného dvoru, nebo koupit nový materiál, přivézt pytel cementu, pytel hlíny na záhonky, dětem písek do pískoviště, na to vše budete potřebovat přívěsný vozík. Většina firem se stavebním materiálem vám vozík zapůjčí, ale musíte mít tažné zařízení na vašem autě. Pokud jste domácí kutil a ve stavebninách nebo v hobby marketech jste stálý zákazník, měl byste si pořídit tažné zařízení a koupit si přívěsný vozík.

vozík

Jste vášniví cyklisté.

Pokud vyrážíte o víkendu pod hory autem s naloženými koly, abyste si užili výjezd a sjezd na vaši oblíbenou horu, nebo jezdíte s kolem k lanovce a pak sjíždíte celý den na singltrecích, znamená to nakládat kola na auto, a to jak před domem, tak při odjezdu domů po fyzicky náročném dni v sedle. Pokud jste ještě k tomu menší postavy, tak nakládání kol na střešní nosiče může být nepříjemně vysilující. Ideální je pořídit si cyklonosiče, které se přidělávají, ano správně, přidělávají se na tažné zařízení za vaším autem. Cyklonosiče si můžete i půjčit, pokud je využijete třeba jen na dovolenou, ale opět opakujeme, bez tažného zařízení to nejde. Také vodáci, kteří na přívěsném vozíku vozí své kánoe a kajaky potřebují tažné zařízení.

tažné zařízení

Jezdíte rádi po České republice.

Pokud je vaše dovolená založená na putování po České republice, ale samozřejmě nejen po ní a pokud nikdy nevíte kdy kam dorazíte, abyste si dopředu mohli zajistit ubytování, je ideálním způsobem cestovat s obytným přívěsem. I obytný přívěs si můžete půjčit, ale jen, pokud máte tažné zařízení Octavia. S obytným přívěsem se můžete ubytovat v kterémkoliv kempu a není třeba si předem rezervovat ubytování v chatce nebo hotelu.