Buďte na jaře a v létě IN!

Již je takovým pravidlem, že na jaře se cítíme jako vyměnění, cítíme příliv energie, chuť do života, chuť překonávat výzvy. Všechno zvládáme snadněji než v zimě a je to hlavně sluncem, které nám již po zimě poměrně hodně chybí.
V momentě, kdy tedy vysvitne sluníčko, cítíme se mnohem veseleji a tím je ovlivněn i náš šatník. Letos tomu nebude jinak a jaro a léto se opět ponese v duchu veselé módy.
holčička v sukni
Šatník oproti loňské jarní a letní sezoně nemusíte nijak zásadně měnit a můžete opět vytáhnout oblečení, které nese výrazné prvky zdobení, ať už to budou perličky či korálky. Moderní i letos budou denimové svrchní bundičky, samozřejmě i letos jsou in džíny, trička a boty z džínoviny.
kožená bunda
Mezi klasiku jarních a letních modelů se již v tuto chvíli řadí i různé zajímavé rukávy, ať už to jsou zvonové rukávy či výraznější volánkové druhy rukávů.
Oproti zimě, která skončila, se teď hodí vytáhnout mikiny a trička s dlouhým rukávem. Potom na léto tedy trička s krajkou a volánky.
Možná to nikoho nepřekvapí, ale mezi barvy letošního jara se řadí hlavně žlutá a zelená, které krásně podtrhují barvy jara v přírodě a samozřejmě červená. Z toho jasně plyne, že budou trendy také květované a kostkované vzory, které se uplatňují hlavně v cigaretových kalhotách a sakách. Je jasné, že tato móda, respektive tento trend se podepíše hlavně na kancelářské módě, která nebude v letošním jaře příliš konzervativní, ale naopak se bude hodit ji trošku doplnit právě uvedenými kousky oděvů.
vlnité vlasy
Klasikou je již několik let pro jaro a léto samozřejmě také růžová barva, letos hlavně tak zvaná pudrová. Ať už to budou koženkové či kožené jarní bundičky, určitě nikoho neomrzí. Takové bundičky, ať už ze zmiňovaného denimu či růžové kožené či koženkové bundičky se totiž hodí opravdu ke všem druhům šatů, sukním či kalhotám.
Pojďme si tedy říct příklad jednoho modelu, který se určitě bude na letošní jaro hodit. Najděte v šatníku tedy jarní šaty, které mohou být jednobarevné, například černé a nebo šaty se vzorem květů. Navrch hoďte růžovou či pudrovou bundičku nebo bundičku z denimu. Nezapomeňte sladit správné boty. Ideální volbou budou k denimové bundičce varianta džínových bot a pokud jste zvolila bundičku v pudrové barvě, vyberte k ní i správné botky v podobném odstínu. Kabelka by měla ladit s trendy, tedy by mohla být ve žluté barvě s doplňky v růžových nebo džínových odstínech. Nezapomeňte však váš model doplnit o správný účes a líčení. Pryč je čas studených a zastřených barev. Nyní je čas na veselé a šťavnaté barvy!