Internetová kryptoměna Tron

Když se nad tím člověk tak zamyslí, po čase dojde k tomu, že kryptoměn na světě existuje neskutečně mnoho. Některé z nich stojí jen pár korun a některé naopak zase velkou spoustu peněz. V posledních měsících se s nimi doslova roztrhnul pytel.
Kryptoměny nemají zrovna velké rozdíly. Malinké bychom jistě našli, ale nic zásadního v nich nebude. Jestli je něco, co je více než jasné, pak je to to, že žádná z měn se nikdy neprobudí a nezačne stoupat do výšin snových. Některým se něco takového ale povést může. Jedním z takových příkladu by mohla být kryptoměna zvaná Tron. Jedná se o kryptoměnu, která se plánuje do budoucna. Vypadá jako něco, co by v budoucnu mohlo výrazně ovlivnit svět.
růžová obrazovka
Cílem vizionářů, kteří za krytoměnou Tron stojí, je vymazat zprostředkovatele obsahu jako je Google, Spotify nebo dokonce Apple.
Možná si teď říkáte, co by to asi tak mohlo znamenat. Znamenalo by to to, že velcí magnáti by začali ztrácet zisky ve velkém a to na konkrétních výrobcích obsahu. Pokud by totiž nějaký písničkář dal svůj klip na platformu Tron, získal by 100% reklamních výdělků a nemusel by platit až polovinu výdělku tak, jak to například funguje na YouTube.
dívka a dva monitory
Jestliže by se něco takového povedlo, autoři by byli rozhodně motivovaní vyrábět kvalitní obsah, protože by se tím mnohem snáze uživili.
Měna se nazývá Tronix a má hodnotu kolem 2,5 amerických centů. Maxima dosáhla v roce 2017, kdy měla hodnotu 22 centů.
Tým tron tvoří skupina úspěšných lidí, kteří mají cenné zkušenosti a kromě toho i slušný úsudek. Otcem je Číňan se jménem Justin Sun. Je tvůrce aplikace zvané Peiwo, která slouží podobně jako Snapchat.
Jestliže nepatříte mezi ty, kteří by si hned běželi koupit co nejvíce tronů na burzu, která vám jako první padne do oka, ale rádi byste projekt sledovali alespoň po očku, rozhodně můžete být u toho.