Zvýšení libida a sexuální výkonnosti zajistí sexuální bomba

Řeřicha peruánská neboli také maca peruánská je skvělá rostlina, kterou vyhledávají ti, jenž mají problémy v dosahování libida. Maca povzbudí libido. Také ji už objevily partnerské páry, které mají problémy v sexuální oblasti. Rostlinka za vás neodvede manželský sex, ale velmi mu dopomůže. Má výtečný účinek při podpoře sexuální výkonnosti u muže. Muži ji používají i při sportovním výkonu, protože maca vás prostě nabudí, ať se jedná o výkon sexuální či sportovní.

Ocení ji i ženy v klimaktériu, protože příznivě působí na období, kterým prochází každá žena v určitém věku. Jen ženy by mohly vyprávět, co všechno zažívají při klimakteriu, jaké nepříjemné pocity je doprovázejí a to dennodenně – návaly horka, pocení, určitý nekomfort, na který nebyla zvyklá. A právě i zde zaúčinkuje maca, protože menopauza je období, kdy dochází ke snížení produkce hormonů. Proto maca navodí psychickou rovnováhu a zmírní nepříznivé příznaky.

peruánské Andy

Již staří Inkové znali účinky Řeřichy peruánské a cíleně ji začali vysazovat, a ještě raději sklízet, protože věřili, že působí na jejich sexuální výdrž a zvyšuje libido. Navíc byla potřeba i zajistit životadárnost kmene a maca jim pomáhala v mužské plodnosti. Španělé, kteří objevili peruánské Andy a s tím i macu, ji nazývali přímo sexuální bombou. A tyto účinky si tato sexbomba zachovala dodnes. Její použití je velmi jednoduché.

dáma pán bota__340

Můžete ji koupit ve formě drceného a jemného prášku. Rozmícháte jednu až dvě kávové lžičky v menším množství vody – lépe ji tak rozpustíte. Pak dolijete asi na dva decilitry vody a vypijete. Můžete ji rozmíchat i v jiném vámi oblíbeném nápoji anebo přidávat do jídla. Doporučujeme určitě nevařit, ale zamíchat do hotového jídla. Chuť jídla nezmění, ale vaši chuť na sex určitě ano.

A odkud se vlastně vzal maca-prášek? Pochází z kořene rostliny, který obsahuje životodárné látky. Ten se usuší a následně rozemele na jemný prášek.