Načerpejte novou energii pro další skvělé zítřky


Wellness pobyty pro dva jsou ideální příležitostí, jak opět prožít se svým partnerem něco pěkného, co váš vzájemný vztah opět posílí, což je po delší době vzájemného vztahu více než žádoucí. Většinu vzájemných partnerských vztahů totiž lidé zpravidla intenzivně budují na jejich začátku. Jakmile se nám někdo zalíbí, tak máme potřebu s ním trávit co nejvíce času – bereme si v zaměstnání volno, prožíváme jeden společný nabitý víkend za druhým, intenzivně se sobě navzájem věnujeme. Ovšem jakmile máme pocit, že se naše pouto dostatečně upevnilo a nehrozí nám, že bychom o toho druhého přišli, tak ve svém úsilí výrazně polevíme.

wellness

Jistě, všichni potřebujeme také pracovat, takže po první fázi přichází druhá, kdy spíše doháníme to, co jsme dříve zameškali v práci, třeba bydlíme společně, a tak si vystačíme s tím, že se vidíme večer u televize. A tím se náš vztah postupně vyčerpává. Asi stejně tak jako se vyčerpává naše tělo, když se dlouho a bez řádného odpočinku věnujeme své práci – jsme unavení a nevrlí a po práci už nechceme nikoho vidět http://www.info-bible.cz/tema/zanedbavat jen si lehnout a odpočívat, abychom ráno mohli pokračovat ve svém maratonu. Jenže to je cesta, která nikam nevede, tedy s výjimkou vzájemného odcizení a tělesného i psychického vyčerpání.

relax

A ztracenou rovnováhu je posléze velice těžké znovu nabýt. Proto bychom měli pravidelně odpočívat a nejlépe společně při aktivitách, které nás i našeho partnera baví, abychom se tak mohli více sbližovat a zároveň odpočívat. A nejlepší způsob, jak to udělat, je vyrazit někam na relaxační pobyt ve dvou. Dokonale si tak odpočinete od všednodenního shonu, na chvíli zapomenete na svou práci a rozpomenete se na to, že máte vedle sebe báječného člověka, kterého byste neměli zanedbávat. Práce tady totiž bude pořád, ale náš život je krátký a snadno se nám může stát, že nám proteče mezi prsty dřív, než si to uvědomíme.